Ford Kuga USA

Ford Kuga USA

Czy zdajesz sobie sprawę, jak wielkim udogodnieniem jest posiadanie auta z Ameryki? Ford Kuga USA to jeden z wielu pojazdów, jakie możemy dla Ciebie sprowadzić zza oceanu! Jeśli marzy Ci się mocny silnik i niebanalny wygląd amerykańskich pojazdów, to nasza oferta jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. W USA ten pojazd występuje pod nazwą Ford Escape.

Ford Kuga z USA – dlaczego warto?

Ford Kuga z USA to wyjątkowa oferta dla miłośników amerykańskiej motoryzacji, jak również dla osób ceniących wysoki komfort, ciekawą stylistykę i innowacyjne technologie. Wybierając Ford Kuga ze Stanów zyskujesz możliwość cieszenia się autem o lepszej wydajności i wyposażeniu w porównaniu do modeli dostępnych na polskim rynku. Dzięki naszej ofercie otrzymasz wyjątkowy samochód, który spełni Twoje oczekiwania.

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszej firmy, by kupić własnego Forda Kuga? Proponujemy klientom:

  • bezpośredni import z USA – nasze auta pochodzą wyłącznie z zaufanych źródeł i są starannie sprawdzane przed zakupem,
  • szeroką dostępność modeli – oferujemy różne warianty silnikowe Forda Kuga  (w USA Forda Escape) dostępne tylko dla amerykańskiego rynku,
  • transparentność transakcji – jasne i klarowne warunki współpracy, brak ukrytych kosztów, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z importem auta, 
  • pełen profesjonalizm – wieloletnie doświadczenie w imporcie aut z USA, a także pełna wiedza na temat modelu Ford Kuga (w USA Ford Escape) pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Kuga z USA — korzyści importu z USA

Nasze auta, zarówno Ford z USA, jak i każdy inny model, są na bieżąco serwisowane, co przekłada się na ich niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania. Z nami nie poniesiesz dodatkowych, nieprzewidzianych kosztów związanych z naprawami po zakupie auta. Faktem jest, że Ford Kuga (inaczej w USA Ford Escape) ze znacząco większą listą wyposażenia jest znacznie tańszy, niż jego odpowiednik w polskich salonach. Skorzystanie z naszych usług to także gwarancja zakupu auta, które nie było uczestnikiem żadnej kolizji czy poważniejszej stłuczki. Bryki z Ameryki to pewność, że kupujesz auto z przejrzystą historią.

Ile wynosi koszt sprowadzenia auta z USA? Kwestia finansowa jest ustalana indywidualnie, jednakże zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów, proponując im korzystne ceny. Wszystko dla Twojego komfortu i poczucia pewności podczas realizacji transakcji.

Nie zwlekaj, zrealizuj swoje marzenia o posiadaniu – bez względu na to, czy marzy Ci się Ford Kuga, czy inne auta z USA: współpraca z nami będzie strzałem w dziesiątkę!

Ford

– najczęściej importowane Modele

Może Cię zainteresować

Masz pytania?

Sprawdź sekcję FAQ z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami a nasi doradcy chętnie Ci pomogą.