Ford Edge USA

Ford Edge USA

Zastanawiasz się, czy Ford Edge USA jest wart swojej ceny? Firma Bryki z Ameryki oferuje auta prosto ze Stanów, które przeszły rygorystyczną kontrolę i spełniają najwyższe standardy jakości.

Sprowadzimy dla Ciebie Forda Edge ze Stanów

Załatwiamy za Ciebie najtrudniejsze zadania. Poczynając od wyszukania auta, poprzez transport, aż po wszelkie formalności związane z jego sprowadzeniem. Dla nas to czysta przyjemność. Dowiedz się także, jaki jest koszt sprowadzenia auta z USA.

Dlaczego warto zdecydować się na Ford Edge z USA?

Przedstawiamy najważniejsze powody, dla których warto wybrać Ford Edge z USA:

  • komfort: Ford Edge oferuje dużą przestrzeń – ma przestronne wnętrze z wygodnymi siedzeniami, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla rodzin i osób, które cenią sobie komfort podróżowania;
  • technologia: to Ford z USA wyposażony w zaawansowane technologie, takie jak systemy multimedialne z ekranami dotykowymi, systemy bezpieczeństwa i asysty kierowcy, a także dostęp do systemów nawigacyjnych i systemów audio najwyższej jakości;
  • bezpieczeństwo: automatyczne hamulce i kontrole trakcji to tylko niektóre z wielu funkcji bezpieczeństwa;
  • wydajność: w zależności od wersji, Ford Edge ze Stanów oferuje różne opcje silników, w tym także bardziej wydajne wersje, co pozwala klientom wybrać model dostosowany do ich potrzeb w zakresie mocy i osiągów.

Ford Edge z USA – opinie klientów Bryki z Ameryki

Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii od klientów, którzy cenią sobie świetny kontakt z naszą firmą oraz doskonałą organizację pracy. Wszystkie działania wykonujemy sprawnie oraz terminowo. Dbamy o każdy szczegół i dopełniamy wszelkich formalności. 

Indywidualne podejście do klienta

W Bryki z Ameryki zdajemy sobie sprawę, że każdy klient jest wyjątkowy i ma specyficzne oczekiwania. Dlatego nasz zespół profesjonalistów jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci znaleźć model auta z USA, który spełni Twoje marzenia. Wybierając Ford Edge USA, z pewnością nie pożałujesz.

Warto współpracować z naszą firmą, co potwierdza wielu klientów!

Ford

– najczęściej importowane Modele

Może Cię zainteresować

Masz pytania?

Sprawdź sekcję FAQ z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami a nasi doradcy chętnie Ci pomogą.