BMW z USA

BMW z USA

Zastanawiasz się, czy opłaca się sprowadzić BMW z USA? Odpowiedź jest prosta: zdecydowanie tak! BMW ze Stanów mają bardzo dobre opinie ze względu na stosunek ceny do jakości. Na rynku amerykańskim można znaleźć prawdziwe perełki w cenach nawet o 30-40% niższych niż w Polsce. Jedynym minusem jest konieczność dopełnienia licznych formalności – tutaj z pomocą przychodzi jednak nasza firma. Mamy wieloletnie doświadczenie w imporcie samochodów ze Stanów i Kanady, dlatego nie musisz o nic się martwić. Pomożemy Ci na etapie wyboru pojazdu, aukcji, licytacji oraz transportu. Nasze wsparcie obejmuje również wszelkie formalności i opłaty, które składają się na koszt sprowadzenia auta z USA. Dzięki temu masz pewność, że cały proces przebiegnie sprawnie i bezproblemowo. Jeśli chcesz sprowadzić BMW ze Stanów, zapraszamy do kontaktu!

BMW z USA – solidne auta premium w atrakcyjnych cenach

Marka BMW przez wiele osób uważana jest za symbol niezawodności. Auta niemieckiego producenta słyną z solidnego wykonania, dopracowanego designu i dynamicznych jednostek napędowych. Nic więc dziwnego, że posiadanie BMW jest marzeniem wielu kierowców. Jeśli należysz do tego grona, koniecznie rozważ zakup auta z USA. Import samochodu zza oceanu może okazać się świetną inwestycją – dużo korzystniejszą finansowo niż zakup pojazdu na naszym rodzimym rynku.

BMW z USA mają dobre opinie z wielu powodów. W Stanach Zjednoczonych można znaleźć naprawdę bogato wyposażone modele w doskonałym stanie technicznym. W Bryki z Ameryki sprowadzamy zarówno auta nowe, jak i z drugiej ręki – również uszkodzone. W przypadku tych ostatnich zawsze weryfikujemy, w jakim stanie były przed wypadkiem, tak by ich zakup na pewno był opłacalny.

Jeśli interesuje Cię import auta z USA, np. BMW serii 5, M3 lub X6, skorzystaj z profesjonalnego wsparcia. Nasza firma pomogła w tym procesie wielu klientom – z pełnym sukcesem.

Bezpieczny import BMW ze Stanów

Wiele osób zastanawia się, czy warto sprowadzać samochody BMW z USA na własną rękę. Import pojazdu zza oceanu wymaga odpowiedniej wiedzy, doświadczenia i znajomości przepisów. Z tego względu dużo bezpieczniejszym rozwiązaniem jest współpraca z firmą, która specjalizuje się w tej dziedzinie. W Bryki z Ameryki towarzyszymy klientom na każdym etapie zakupu: pomagamy w wyborze samochodu, bierzemy udział w aukcjach i licytacjach, organizujemy transport pod wskazany adres. Zapewniamy też wsparcie w kwestiach celnych i podatkowych. Dzięki nam zaoszczędzisz czas, unikniesz niepotrzebnego stresu i jakiegokolwiek ryzyka.

Oprócz importu BMW z USA zajmujemy się także sprowadzaniem do Polski samochodów innych marek, w tym aut sportowych, luksusowych i klasyków. Sprawdź naszą ofertę:

Już dziś skontaktuj się z naszym zespołem, by jak najszybciej wsiąść za kierownicę swojego wymarzonego auta.

Może Cię zainteresować

Masz pytania?

Sprawdź sekcję FAQ z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami a nasi doradcy chętnie Ci pomogą.