Zabytkowe auta z USA

Zabytkowe auta z USA

Auta zabytkowe z USA to prawdziwa gratka dla zapalonych kolekcjonerów klasyków i wszystkich miłośników pojazdów z duszą. Wynika to z faktu, że Stany Zjednoczone oferują dużo bardziej przystępne ceny niż europejski rynek. Wiele osób obawia się jednak importu pojazdu zza oceanu oraz związanych z tym formalności. I właśnie z myślą o takich osobach powstała nasza firma. W Bryki z Ameryki zapewniamy klientom kompleksowe wsparcie od A do Z. Pomagamy zarówno na etapie poszukiwań i wyboru auta, jak i licytacji oraz transportu do Polski. Z nami nie musisz też martwić się o skomplikowane formalności – podpowiemy Ci, jak krok po kroku przejść przez cały proces. Dzięki temu unikniesz stresu i z łatwością wywiążesz się ze wszystkich obowiązków. Jeśli od dawna chodzą Ci po głowie zabytkowe auta z USA, nie zwlekaj – skontaktuj się z nami!

Auta zabytkowe z USA – opłacalna inwestycja

Marzysz o tym, by wsiąść za kółko klasyka i poczuć magię dawnych lat? A może poszukujesz ciekawej formy lokaty kapitału? Niezależnie od tego, czym się kierujesz, Stany Zjednoczone to idealny rynek do poszukiwań pojazdu. Wynika to przede wszystkim z faktu, że zabytkowe auta kosztują w USA mniej niż w Polsce – nawet o 30-40%. Warto zaznaczyć też, że opłaty związane z importem zabytkowego samochodu ze Stanów nie są wysokie – przynajmniej w porównaniu do nowych samochodów. Zabytkowe pojazdy są zwolnione z akcyzy, cła, a podatek VAT wynosi jedynie 7-9% (w zależności od portu docelowego).

Atrakcyjna cena pojazdów zabytkowych i mocno zredukowany koszt sprowadzenia auta z USA to jednak nie wszystko. Weź pod uwagę, że w Stanach można znaleźć prawdziwe perełki motoryzacji, trudne do zdobycia na naszym rodzimym rynku. Samochody zabytkowe z USA bardzo często są też w dobrym stanie technicznym, a to oznacza mniej wydatków po zakupie auta. Jeśli chcesz, by inwestycja w klasyka Ci się opłaciła, zdecydowanie polecamy rozważyć oferty z Ameryki.

Jak sprowadzamy zabytkowe auta z USA?

Nasz zespół licytuje i sprowadza zabytkowe samochody z USA od lat. Doskonale wiemy więc, jak zorganizować cały proces, by uniknąć problemów i dopełnić wszelkich formalności. W ramach współpracy z Bryki z Ameryki otrzymasz kompleksowe wsparcie – pomagamy w poszukiwaniach i wyborze auta, licytujemy samochody zabytkowe, organizujemy transport z USA. Nie musisz martwić się o formalności ani dokumentację pojazdu, ponieważ wszystko dokładnie Ci wyjaśnimy i pomożemy przejść przez wymagane procedury. Współpraca z naszą firmą to wygodne, oszczędne, a przede wszystkim bezpieczne rozwiązanie – najlepszym potwierdzeniem tych słów są opinie zadowolonych klientów, które bez trudu znajdziesz w sieci.

Oprócz zabytków nasza firma sprowadza także auta z USA wyprodukowane w ostatnich latach – nowe, używane, powypadkowe. Importujemy m.in.:

Skontaktuj się z nami, opowiedz o swoich motoryzacyjnych marzeniach, a my zrobimy wszystko, by je spełnić – sprawnie i za rozsądne pieniądze.

– najczęściej importowane Modele

Brak wpisów.

Może Cię zainteresować

Lexus z USA

Lexus z USA

Marzysz o luksusowym pojeździe prosto ze Stanów Zjednoczonych? W takim razie koniecznie sprawdź naszą ofertę! Sprowadzamy pojazdy marki Lexus z USA oraz Kanady. Współpraca z nami to gwarancja posiadania samochodu najwyższej jakości – zarówno używanego, jak i zupełnie nowego.

BMW X5 USA

BMW X5 USA

Pragniesz unikalnego auta, które odzwierciedli Twoją osobowość i styl życia? Zapraszamy do Bryki z Ameryki – Twojego zaufanego importera prestiżowych aut z USA. Zamówisz u nas BMW X5 z USA, realizując marzenia o posiadaniu samochodu, który łączy w sobie luksus, moc i elegancję.

Kia z USA

Kia z USA

Marzysz o amerykańskim SUV-ie? W takim razie chętnie pomożemy Ci zrealizować to marzenie! Z naszą pomocą zdobędziesz pojazd marki KIA z USA. Zajmujemy się sprowadzaniem dla naszych klientów amerykańskich pojazdów, które odznaczają się najwyższą jakością. Sprawdź sam, ile korzyści może wyniknąć z podjęcia z nami współpracy!

Masz pytania?

Sprawdź sekcję FAQ z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami a nasi doradcy chętnie Ci pomogą.