Samochody uszkodzone z USA

Samochody uszkodzone z USA

Ograniczony budżet powstrzymuje Cię przed zakupem wymarzonego samochodu? A może po prostu nie lubisz przepłacać? W takim razie uszkodzone auta z USA mogą okazać się idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Import samochodu zza oceanu jest bardziej opłacalny niż nabycie go na europejskim rynku, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na model z drugiej ręki, który wymaga naprawy. Brzmi ryzykownie? Właśnie dlatego warto skorzystać z naszego wsparcia. W Bryki z Ameryki od lat sprowadzamy uszkodzone samochody z USA, a opinie klientów mówią same za siebie – wiemy, co robimy. Pomożemy Ci wybrać auto, którego import faktycznie się opłaca i przeprowadzimy Cię przez kwestie formalno-podatkowe. Nie musisz więc martwić się, że samochód okaże się finansową studnią bez dna, a po drodze coś pójdzie nie tak.

Uszkodzone auta z USA – import bez ryzyka

Oprócz nowych i bezwypadkowych aut sprowadzamy również samochody uszkodzone z USA. Większość z nich pochodzi od firm ubezpieczeniowych i z licytacji na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Zajmujemy się też importem pojazdów od dealerów, leasingów i osób prywatnych. Skąd pewność, że ich zakup jest bezpieczny? Ponieważ przed przystąpieniem do licytacji dokonujemy dokładnej selekcji samochodów. Upewniamy się, że auta uszkodzone z USA były przed wypadkiem w doskonałym stanie, tak by ich zakup okazał się dobrą inwestycją.

Zastanawia Cię, jaki jest koszt sprowadzenia auta z USA? Na ostateczną cenę składa się wiele czynników, w tym podatek VAT, cło i opłaty transportowe. Należy też pamiętać, że nawet lekko uszkodzone auta z USA wymagają poniesienia pewnych kosztów naprawy. Przed zakupem warto więc dokonać wyceny prac u mechanika. Nasza firma współpracuje z profesjonalnymi warsztatami samochodowymi, więc możesz liczyć na nasze wsparcie w tym zakresie. Warto podkreślić, że nawet biorąc pod uwagę koszty naprawy, auta z USA uszkodzone wciąż stanowią bardzo opłacalną inwestycję.

Uszkodzone samochody z USA – co obejmuje nasza oferta?

Aby import auta z USA przebiegł sprawnie i bezproblemowo, należy dopilnować wielu kwestii i formalności. Na szczęście nie musisz zajmować się tym samodzielnie – nasza firma z przyjemnością przeprowadzi Cię przez cały proces. W ramach współpracy z Bryki z Ameryki możesz liczyć na kompleksowe wsparcie: pomagamy w doborze i ocenie auta, licytujemy pojazd w imieniu klienta, zajmujemy się transportem samochodu do Polski. Pomagamy też w załatwieniu wszelkich wymaganych formalności, odprawie celnej, uiszczeniu niezbędnych opłat. Dzięki temu nie musisz się martwić, że cały proces będzie dla Ciebie mocno skomplikowany lub że nie dopełnisz jakichś obowiązków.

Chcesz wiedzieć, jakie samochody z USA uszkodzone sprowadzamy? Importowaliśmy już wiele perełek z segmentu premium, w tym:

Z nami spełnisz swoje marzenie o sportowym, luksusowym lub zabytkowym samochodzie, a co najważniejsze – nie wydasz na niego fortuny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Może Cię zainteresować

Masz pytania?

Sprawdź sekcję FAQ z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami a nasi doradcy chętnie Ci pomogą.